Sıkça Sorulan Sorular

Siz değerli müşterilerimizin sıklıkla sormuş olduğu soruları burada paylaşarak hızlı şekilde size hizmet vermeye çalışıyoruz. Daha fazla sorularınız için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

LAZER EPİLASYON'da KESİN SONUÇ ALIRMIYIM ?

Günümüzde bu teknolojiyi üretebilmek mümkün olmadığı gibi  kullanabilende yoktur. Hiçbir epilasyon uygulaması size % 100 bitiş garantisi veremez. 

Ancak kliniğimizde kullandığımz cihazlar ve uzmanımızın tecrübesi ile %80-%97 yüzgüldürücü başarılı sonuç alınabilmektedir.

Alexandirite Lazer Epilasyon Cihazı

Dalga boyu 755 nanometre olan cihaz, koyu renkli tüyleri kalıcı şekilde yok eder. Uzman kişilerce uygulandığında yanma ve leke oluşumu riski minimumdur. Alexandirite lazer sisteminde atışlar tek tek yapılır. Alexandirite lazer teknolojisinde lazer ışıkları ışıya dönüşür ve melanin pigmenti tarafından emilir. Emilen ısı kıl köklerinde tahribat yaratarak tüy üretimini kalıcı olarak sonlandırır.

Diode Lazer (Ütüleme sistemi)

800-810 nanometre dalga boyu içerdiği için diğer lazer teknolojilerine göre kıl köklerini biraz daha derinden etkileyen bir lazer sistemidir. Daha derine ulaşma özelliği, uygulama sırasında duyulan acıyı biraz daha yükseltir.Bu nedenle acı hissini azaltmak için soğuk jel ile uygulanır. Cihaz başlığı soğutucu jel sürülen cilt üzerinde sabit hızla gezdirilerek uygulandığı için ütüleme sistemi olarak da bilinmektedir.