LAZER EPİLASYON

LAZER EPİLASYON

Kurum olarak ileri teknolojiyi her daim yakından takip etmekteyiz. Lazer Epilasyon uygulamalarında kullandığımız cihazlar;

  • Alexandrite 

  • Diode​

Kişinin tüy tengi, yapısı, cilt rengi, lazer geçmişi gibi belirleyici unsurlar uzmanımız tarafından analiz edilerek seans sayısı hesaplanmaktadır. 

Lazer Epilasyon'da % 100 bitiş garantisi vermek yalnıştır. Kliniğimizde kullandığımız cihazlar IPL SİSTEM (kıl köklerini uyutma) ya yönelik değil kıl köklerini yok etmeye yöneliktir.

Her bireyin tüy yapısı ve hormon dengesi birbirinden farklı olacağıda göz önünde bulundurularak ortalama 7  seans sonunda %93 oranda tüylerde azalma olur ve ince açık renkli (bebek tüyler) kalır. Bu tüylerdede minimum % 50 azalma olmaktadır. 

Tüm seanslar bittiği halde dökülme oranında beklenilen sonuç alınamadığı taktirde kişiye % 50 indirimli fiyat tarifesi uygulanarak yeni pakete başlanılır.

(Yüz bölgesi bu uygulamaya dahil değildir)

LAZER EPİLASYON YAPTIRACAKLARIN UYMASI GEREKEN YOL HARİTASI

Uygulaması yapılacak danışanlar için;

  1. Seansa gelmeden Alexandrite 'de  2-3 gün önceden Diode'da 1 gün önceden jiletle kısaltma yapılması gerekmektedir.

  2. Dökülme oranı Alexandrite da Diode 'a göre daha hızlıdır. Ancak Diode açık renkli tüyleri görmede daha başarılıdır. Bu nedenle cihazlar dönüşümlü kullanılmaktadır.

  3. Uygulama sonrası 3-4 saat bölgeye su sürülmemelidir.

  4. Uygulama sonrası 1 hafta süreyle kese yapılmamalıdır.

  5. Uygulama sonrası direkt güneş ışığına maruz kalmak lekelenmelere yol açabilir.

  6. Uygulama sonrası cımbız, ağda, ip gibi kökten alım işlemleri yapılmamalıdır.