BÖLGESEL İNCELME

BÖLGESEL İNCELME

SOĞUK LİPOLİZ (PRO SHOCK -ICE) 

Bölgesel İncelmede devrim yaratan Shock Ice sistemi ;

Basit tabiri ile  ''dondur-parçala'' anlamına gelen bölgesel incelmede en etkili yöntemlerden biridir. vücut yağının azaltılmasında, fibröz ve ödemli selülit tedavisinde kullanılan en yeni teknolojidir. İlk seanstan sonra bile en az 2-3 cm incelme görülebilen pro-shock ıce uygulamaları ile 4-8 seansta 8-12 cm incelebilir, yağ yakıp sıkılaşabilir ve kalıplaşmış selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

Soğuk lipoliz ve akustik dalga terapisinin kombine edildiği bir tedavi şeklidir. Genelde bölgesel yağlanma, beraberinde cilt deformasyonunu da getirir. Hem bölgesel yağların parçalanması, hem deformasyonun giderilmesinde en yeni teknoloji Pro-shock ice’ın en büyük avantajı; ilk bölümde bölgesel yağın olduğu kısımları vakum ve soğuk etkisiyle tarayıp o bölgede bir yağ yakımı meydana getirmek; ikinci aşamada ise şok dalgaları ile bölgenin toparlanmasını,  parçalanan yağın dokudan uzaklaştırılmasını ve lşenfatik sistemle atılmasını sağlamaktır. Bu iki işlemin bir arada yapıldığı tek uygulama pro-shock ıce’dır. 

  • Bölgesel incelme; vücudun göbek, bel, basen gibi belli bölgelerinde birikmiş yağların azaltılması için kullanılan işlemlerdir. Yağ hücrelerini çevreleyen dirençli zar ve hücreler arası güçlü bağlardan dolayı bu tip yağ birikmiş bölgelerde bölgesel incelme sağlar

  • Yaklaşık 45 dakika süren bir uygulama ile 10 günlük aralıklarla toplam 4-8 seanslık bir tedavi önerilmektedir.

  • Selülit tedavisinde ise yaklaşık 30 dakika süren bir uygulama ve haftalık seanslarla 4- 6 seanslık bir tedavi önerilmektedir.

  • İlk seanstan sonra bile en az 2-3 cm incelme görülebilen pro-shock ıce uygulamaları ile 4-8 seansta 8-12 cm incelme hedeflenmektedir.

  • Sonuçları kişiden kişiye farklılık gösterebilen bu yöntemler diyet ve egzersizle birleştirildiğinde daha kalıcı ve etkili olmaktadır.