Jineste Sağlıklı Yaşam Merkezi

Jineste Sağlıklı Yaşam Merkezi 2015 yılında Kadın Hastalıkları, Doğum ve Kozmetik Jinekoloji uzmanı Op. Dr. Sadık M. Akbıyıklı tarafından Sakarya Serdivan'da kurulmuştur. Önce sağlık ilkesi ile yola çıkan kuruluş alanında uzman ekibiyle sektörde ilk olmayı başarmıştır.


Merkezde yapılan tüm uygulamalar alanında uzman kişiler, sağlık çalışanları ve doktorlar tarafından uygulanmaktadır. Medikal estetikten diyetisyene , lazer epilasyondan cilt bakım bölümüne uzanan geniş hizmet yelpazesi ile kolektif hizmet ruhundan ödün vermemektedir.


Hasta ve danışanları için merkezde bulunan tüm bölümler,A plus ürünler kullanarak kaliteli hizmet sağlar. ileri teknoloji cihazları ile son çıkan tedavi /uygulama yöntemlerini dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojisini sürekli yeniler . Tedavilerde kullandığı cihaz, malzeme ve medikal kozmetik ürünlerinin çoğunu direkt ithal ve distribütör etmesi sayesinde mümkün olmaktadır.


Güler yüzlü ve alanında uzman 15 kişilik personeli ile kaliteli hizmet anlayışı; hijyenik ortam ve güvenilirliği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan yaklaşımları sayesinde lazer epilasyon ve medikal estetik, kadın hastalıkları doğum ve kozmetik jinekoloji alanında köklü bir yer edinmiştir.


Kuruluşundan beri Sakarya ve yakın illerden gelen hastalara kadın hastalıkları doğum ve kozmetik jinekoloji , lazer epilasyon, bölgesel incelme ve selülit tedavisi, sivilce ve akne tedavisi, leke tedavisi, diyetisyen, kimyasal ve bitkisel peeling, botoks, dolgu,ozon terapisi, mezoterapi, hipnoz ve hacamat,dermapen, dövme silme, saç tedavileri, fraksiyonel lazer tedavileri,pilates, alanlarında tedavi hizmeti vererek tecrübesini ve hizmet kalitesini kusursuz sayılabilecek bir noktaya ulaştırmıştır.

Image